ניקוי מקצועי לרצפה במטבח או בסלון​

אתם שוטפים את הרצפה בבית לפני שבת ,או לפחות פעם בשבועיים עם חומרי ניקוי ביתיים.אז למה הרצפה עדיין לא נקיה ומבריקה??ובכן, ברוב תכשירי הנקיון בסופר-מרקט, יש אלמנט של ווקס.מכירים את הסלוגן-" 4/5/6/100 פעולות במוצר אחד" ?מה שהיצרן בעצם אומר זה, שמעבר לסבון, יש בתכשיר גם מעט ווקס שאמור לתת ברק לרצפה בסיום בשטיפה. אז מה הבעיה אתם שואלים?ה"ווקס" הזה שנמצא בשמפו "נדבק" לריצוף.אחרי שנה/שנתיים/ 10 שנים שנים של שטיפות שבועיות הרצפה מקבלת שכבה יפה ושמנה של ווקס אקרילי צהבהב שמושך אליו לכלוך ושומנים .במקום לנקות ולהסיר לכלוך מהאריחים- התכשירים ביתיים מושכים אליהם לכלוך במשך שנים ויוצרים הצהבה ושכבה דביקה על גבי הרצפה.מדי פעם יש "להסיר" את השכבות האלו ולחשוף את האריח כמו שהוא.כמו שהיה כשקיבלתם את הדירה מהקבלן.

בניקוי יסודי של רצפת קרמיקה או אבן, אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי "אמיתיים". לכל אריח - החומר המתאים לו.אנחנו מבצעים פעולות של קרצוף ושטיפה בלחץ ומסירים כל זכר לשכבות המצטברות עם השנים. שוטפים בקיטור בלחץ גבוהה במיוחד את ה"פוגות" אותם חריצים בין הבלטות, ומנסים להחזיר ל"רובה" את הצבע המקורי שלה. (שימו לב- רובה בהירה לעולם לא תישאר בהירה לאורך זמן :) ).

ניקוי מקצועי לרצפה במטבח או בסלון- פיתרון מצוין למראה חדש ומבריק.שירות נקיון מקצועי לבית - זה מזמן לא לוקסוס, זו דרך חיים!

Fresh & Clean - סטנדרט חדש בבית שלי !