פרש אנד קלין חברת הניקיון שלכם!

 

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים החל מניקוי ספות בבית הלקוח ועד לצביעת בתים, ניקוי דקים, ניקיון אחרי שיפוץ ועוד..

 

החברה הוקמה על ידי האחים אוריאל ואייל שוורץ בשנת 2011 עם ניסיון עבר של שישה שנים בתחום הניקיון.אבני היסוד שלנו הם שירות נעים, זמינות גבוהה ומענה מקצועי.מחיפה בצפון  ועד אשקלון הדרומית, ומירושלים ועד תל אביב כולם יודעים -  חברת הניקיון שלכם לבית ולמשרד - רק פרש אנד קלין.

 

בכל יום מצפון ועד דרום, הצוותים שלנו יפגשו אתכם בבית ובעסק .במשרד שלנו הבנות  עונות לכל קריאה ובכל שעה ושמחות להיות לכם לעזר.הצוותים שלנו מתמחים בניקיון אחרי שיפוץ, ניקוי דקים, ניקוי ספות בבית הלקוח, צביעת בתים פנים וחוץ, ניקוי שטיחים אוריינטלים וניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית ובמשרד, ניקוי חלונות מקצועי, עבודות גבס, טיפול בהצפות שריפות.

 

אז איך נדע לבחור את חברת הניקיון שלנו?בניקוי ספות בבית הלקוח כמו גם בניקוי אחרי שיפוץ, בנוסף לבחירת הציוד המתקדם ביותר והחומרים המתאימים חשוב נורא לדעת לבחור את האנשים הנכונים לביצוע העבודההבית הוא ההשקעה הכי גדולה שלכם, אנחנו דואגים שהוא יהיה בידיים טובות!

 

העובדים שלנו עוברים הכשרה מקצועית במגוון רחב של שירותים החל מצביעת בתים ועבודות שיפוץ ועד ניקיון הבית והריהוט.נכון להיום פרש אנד קלין הינה החברה הגדולה והיחידה שנותנת מנעד רחב של שירותים לבית ולמשרד.

 

בראשו של כל צוות יש מנהל עבודה ואיתו צוות מיומן. חמישה צוותים לניקוי ספות ושטיחים. עם מכשור מהשורה הראשונה וארסנל חומרי ניקוי מהטובים בעולם המותאמים לניקוי שטיחים, ניקוי מזרנים ופינות אוכל וניקוי ספות בבית ללקוחשתי צוותים לחידוש וניקיון בעלי מקצוע אחראיים עם ניסיון רב בתחום צביעת הבתים ניקוי דקים וחידוש, ניקוי ליטוש וחידוש פרגולות וניקיון לאחר שיפוץשני צוותים של הקמה ובניה.

 

פרש אחרי שריפה או הצפה ובזמן השיפוץ הצוות נותן מענה לעבודות גבס שפכטל וצבע וטיפול ברצפות וחיפויים,תחזוקה של עץ אבן וניקוי דקים ופרגולות מושפע רבות מאופי הבניה.

 

הצוות שלנו  מתמקד בהקמה נכונה של דקים חדשים ופרגולות וחידוש והתקנת פרקטים בצורה שפותרת בעיות גם בתחזוקה השוטפת.

 

פרש אנד קלין - הבחירה הנכונה!